Market przemysłowy Bracia Olejniczak sp. j.
64-500 Szamotuły, Ul. Rzeczna 2
O nas
20 lat tradycji
  
Firma "Market Przemysłowy Bracia Olejniczak sp.j." swą działalność    
zaczęła w 1992r. w Ostrorogu .

W 1994r. działalność została przeniesiona do Szamotuł, prowadzona była przez jednoosobowego właściciela Alojzego Olejniczaka. W początkowej fazie zajmowała się sprzedażą art. do produkcji rolnej, a następnie przez kolejne lata asortyment był poszerzany o art. metalowe, narzędzia, elektronarzędzia, farby, lakiery, elektryczne, instalacje sanitarno-kanalizacyjne aż do materiałów budowlanych gdzie w chwili obecnej oferujemy około 15000 pozycji asortymentowych wyeksponowanych na hali 2000m² i 5000m² placu.

W 2004r. zmieniła się forma własności na spółkę cywilną, a w 2007r. na spółkę jawną. Dodatkowo na początku 2005r. stworzyliśmy pion zajmujący się obrotem surowców wtórnych.

W 2010r zostaliśmy oficjalnym autoryzowanym punktem sprzedaży marki KARCHER. Prowadzimy sprzedaż urządzeń Karcher, oraz osprzętu.Przyjmijemy również urządzenia do przeglądów serwisowych i napraw gwarancyjnych 

Na dzień dzisiejszy posiadamy prężną 30 osobową załogę z którą wspólnie dążymy do maksymalnego zadowolenia oraz zaspakajania potrzeb naszych szanownych Klientów. Planem firmy na najbliższe lata jest poszerzanie asortymentu oraz grona Klientów.

Od 1 lutego 2020 firma została przekształcona w spółkę: BRACIA OLEJNICZAK spółka komandytowa

Razem z naszą załogą życzymy
samych owocnych transakcji:
Jaromir Olejniczak
Roman Olejniczak© Wszelkie prawa zastrzeżone. MarketOlejniczak.pl (2008)
Projekt i realizacja: www.MDAsystems.pl